:
Madé van Krimpen en 1646 bundelen hun krachten in Amsterdam voor een tentoonstelling gevuld met edities! Vind werken van meer dan vijftien kunstenaars aan de felgroene muren van Madé’s The Green Room.
Madé van Krimpen en 1646 werken samen met gevestigde en nieuwe kunstenaars en produceren regelmatig exclusieve maar betaalbare edities, waardoor kunst toegankelijk wordt voor een breder publiek.
Editions, Editions, Editions markeerde de lancering van de gloednieuwe editie van 1646 gemaakt door Molly Palmer. Deze en eerdere kunstenaarsveelvouden van zowel Madé als 1646 zijn er te zien en te koop.
Met werk van Hannah van Bart, Pauline Curnier Jardin, Afra Eisma, Su Hui-Yu, Emily Hunt, Lisa Konno, Paul Kooiker, Helena van der Kraan, Lindsay Lawson, Shana Moulton, Bernice Nauta, Navid Nuur, Molly Palmer, Bertjan Pot, Jitske Schols, Heidi Ukkonen, Lara Verheijden, Henk Visch, Xiaoxiao Xu.
Editions, Editions, Editions bevindt zich in The Green Room, op de bovenste etage van The Frozen Fountain in Amsterdam. De show is te bezoeken van dinsdag tot en met zaterdag, van 10:00 tot 18:00.
Deel
Boekhorststraat 125
2512 CN Den Haag
Nederland
Tel: (+31) 070 212 58 60
(10 tot 18 uur, maandag tot en met vrijdag)
Bekijk voor meer contactinformatie onze contact-pagina.
Openingstijden tijdens tentoonstellingen:
(Bekijk ons Programma)
Donderdag: 13:00 – 21:00
Vrijdag: 13:00 – 18:00
Zaterdag: 13:00 – 18:00
Zondag: 13:00 – 18:00
Speciale dagen:
Pasen (Zo 20-4-2025): Gesloten
Pinksteren (Zo 8-6-2025): Gesloten
Social media:
Facebook
Instagram
Soundcloud
LinkedIn
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg updates over nieuwe projecten.