We zijn momenteel gesloten.We zijn weer open op zaterdag 18/4 om 13:00

You have

items in your cart

Eric Giraudet de Boudemange

GEANNULEERD – Rondleiding voor blinden en slechtzienden

In samenwerking met Stichting KUBES

:

26/03/2026 –
– 30/11

Samen met Stichting KUBES organiseert 1646 een gratis rondleiding speciaal ontwikkeld voor blinde en slechtziende bezoekers op donderdagochtend 26 maart van 11:00 tot 12:00.

Tijdens de rondleiding ervaar je de kunstwerken in een kleine groep. Met beschrijvingen, voelmaterialen, geuren en geluiden ontdekken we samen de tentoonstelling Seeds of Plenty.

In Seeds of Plenty onderzoekt Eric Giraudet de Boudemange (Frankrijk/Argentinië, 1983) de verwevenheid van verhalen over groei, gezondheid, landbouw en de wereldeconomie. Geïnspireerd door lokale tradities en folklore – zoals het Fruitcorso in Tiel, een feestelijke parade ter ere van de overvloed aan voedsel – reflecteert hij op hoe landbouw en handel het landschap en de identiteit in Nederland en daarbuiten hebben gevormd, en welke impact dit heeft op ons dagelijks leven.

Wil je deelnemen aan de rondleiding? Je kunt gratis mee doen, samen met een begeleider. Laat het ons weten door een e-mail te sturen naar welcome@1646.nl of bel naar 070 21 25 860 (10:00 – 18:00, ma – vrij)

Info

Over

Eric Giraudet de Boudemange is een Frans-Argentijnse kunstenaar, geboren in Boulogne-Billancourt in 1983. Hij woont en werkt in Vreeland. Hij studeerde af aan Ensba, Le Fresnoy en de Rijksakademie.

De eerste inspiratiebronnen voor het werk van Giraudet de Boudemange liggen in zijn agrarische familieachtergrond. In de voetsporen van zijn voorouders beheert zijn vader nu het familiebedrijf, waar hij maïs verbouwt. De thema’s van het werk van de kunstenaar draaien om een bijzondere relatie tussen het lichaam en het landschap, waarbij hij lichamelijke en plantaardige groei onderzoekt door middel van groteske kruisingen en verhalen met een vleugje zwarte humor.

Eric Giraudet de Boudemange heeft solotentoonstellingen gehad in Galerie Martin van Zomeren in Amsterdam (2025), Villa du Parc in Annemasse (2024), kunstcentrum Les Capucins in Embrun (2019), Galerie Lily Robert in Parijs (2019) en het Fries Museum in Leeuwarden (2017). Hij heeft deelgenomen aan groepstentoonstellingen in Stedelijk Museum Amsterdam (2022), Galerie Air de Paris (2022) en A Tale of A Tub in Rotterdam (2022). Daarnaast heeft hij verschillende performances gegeven in het Centre Pompidou (2016), Fondation Ricard (2017-2019), kunstcentrum La Criée (2019) en Le Cyclop, in het bos van Fontainebleau (2014-2022).

Share

Gerelateerd